| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Pomarańczowy, Czarny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kształt | Prostokątny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Waga produktu | 400 g |
| Zgodność z MagSafe | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 20000 mAh, 74 Wh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Wbudowane radio | Nie |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| pkwiu | 27.20.23.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.