| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 10 MB/s |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Pojemność | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | |
| Kolor produktu | Szary, Biały |
| Głębokość produktu | 1,02 mm |
| Wysokość produktu | 10,9 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
SANDISK ULTRA microSDXC 256GB 100MB/s A1 CL10 UHS-I
229,09 zł (186,25 zł netto)
7 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.