| Czas wysyłki (w godzinach) | 240 |
|---|---|
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 199 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Virtual surround | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Głębokość opakowania | 253 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,14 kg |
| Wysokość opakowania | 267 mm |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Źródło ładowania | USB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Typ sterownika | TriForce |
| Rodzaj magnesu | Tytan |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
Razer Wired, Nauszne, Czarny, Zestaw słuchawkowy do gier, Kraken V2 Pro, Kitty Edition
580,76 zł (472,16 zł netto)
12 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.