| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz, 2666 MHz, 4266 MHz, 5066 MHz, 2933 MHz, 4800 MHz, 5000 MHz, 2800 MHz, 3333 MHz, 4400 MHz, 3600 MHz, 2400 MHz, 4000 MHz, 5333 MHz, 3400 MHz, 4600 MHz, 3466 MHz, 2133 MHz, 3000 MHz, 3733 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Głębokość produktu | 211 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Głębokość opakowania | 51,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 926,3 g |
| Wysokość opakowania | 263 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Przewody | SATA |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Poziomy RAID | 5, 1, 10, 0 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Waga produktu | 528 g |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym., Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.