| Układ | Bez zatyczki |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 10,3 mm |
| Waga produktu | 14,8 g |
| Głębokość produktu | 53,7 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 70 °C |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Pojemność | 64 GB |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja USB | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Unikać uderzeń i wstrząsów., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Nie narażać na działanie wilgoci. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
Pendrive Silicon Power Blaze B30 64GB USB 3.1 kolor czarny (SP064GBUF3B30V1K)
85,10 zł (69,19 zł netto)
2 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.