| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS |
|---|---|
| Materiał obudowy | |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 60,6 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Głębokość produktu | 8,1 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 85 °C |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 16 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zaczep | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Unikać uderzeń i wstrząsów. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Kolor | |
| Interfejs urządzenia | |
| pa_interfejs-usb | 2173 |
| Pojemność dysku | |
| Marka |
Pendrive Silicon Power Blaze B02 16GB USB 3.1 kolor czarny (SP016GBUF3B02V1K)
60,14 zł (48,89 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.