| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS |
|---|---|
| Materiał obudowy | |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 60,6 mm |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 8,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 70 °C |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Unikać uderzeń i wstrząsów. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
Pendrive Silicon Power Blaze B02 128GB USB 3.1 kolor czarny (SP128GBUF3B02V1K)
90,47 zł (73,55 zł netto)
6 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.