| Układ | Pokrywka |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 9 g |
| Wysokość produktu | 10,4 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 17,6 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium, Windows 2000 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows Vista Home Premium, Windows ME, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Professional, Windows 2000, Windows 98, Windows 98SE |
| Pojemność | 32 GB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 9.2, Mac OS 9.0, Mac OS 9.1 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Zasilane przez USB | Tak |
| USB | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Unikać uderzeń i wstrząsów. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
Pendrive ADATA C906 AC906-32G-RWH (32GB; USB 2.0; kolor biały)
43,30 zł (35,20 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.