| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wysokość produktu | 13,8 mm |
| Głębokość opakowania | 134 mm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Waga produktu | 58,6 g |
| Szerokość opakowania | 74 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 131,7 g |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| NVMe | Tak |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Hot-swap | Tak |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 2 TB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 3.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ilość portów USB | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
PATRIOT VXD obudowa SSD USB3.2 M.2 NVMe 1.3 do 2TB Aluminium RGB
130,29 zł (105,93 zł netto)
4 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.