| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Bateria w zestawie | Tak |
| Waga produktu | 111 g |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 7 |
| Ilość | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
NATEC MYSZ WERTYKALNA CRAKE 2 BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH 5.0+2.4GHZ 2400DPI CZARNA NMY-2048
81,27 zł (66,07 zł netto)
4 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.