| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Oburęczny |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Wysokość produktu | 26,6 mm |
| Szerokość produktu | 58,7 mm |
| Waga produktu | 76 g |
| Głębokość produktu | 106,7 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, Android 10.0, Android 11.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Ilość sztuk | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Przeznaczenie | Podróżniczy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC), CarbonNeutral |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 58% |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.