| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Zasilanie USB | Nie |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Waga odbiornika | 1,8 g, 1,44 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 135 g |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Software CD | Tak |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 192,9 g |
| Szerokość opakowania | 93 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik bezprzewodowy Unifying | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Liczba przycisków | 7 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Mysz Logitech M705 910-001949 (laserowa; 1000 DPI; kolor grafitowy)
145,31 zł (118,14 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.