| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Liczba przycisków | 8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 3200 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Mysz komputerowa A4 TECH Bloody V8m A4TMYS43935 (optyczna; 3200 DPI; kolor czarny)
111,53 zł (90,67 zł netto)
8 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.