| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Rozmiar myszy | L |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 118,7 mm |
| Waga odbiornika | 1,8 g, 1,44 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Szerokość produktu | 66,2 mm |
| Waga produktu | 115,4 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 – 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 °C |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS, Android 5.0, iOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 84,2 mm |
| Wysokość opakowania | 142,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 175 g |
| Szerokość opakowania | 52,6 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 10 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 5 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 177 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 156 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,97 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 272 mm |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 64% |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Logitech Signature M650 for Business myszka Biuro Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth Optyczny 4000 DPI
192,91 zł (156,84 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.