| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Model | Górny panel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Pobór mocy | 76 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Głębokość produktu | 322 mm |
| Waga produktu | 4,72 kg |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
LANBERG PANEL WENTYLACYJNY 1U LCD 19″ Z TERMOSTATEM 4 WENTYLATORY 230V AK-1503-B
398,21 zł (323,75 zł netto)
5 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.