| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pokrywka |
| Szerokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Wysokość produktu | 18,5 mm |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 85 °C |
| System operacyjny | |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 64 GB |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 101,6 mm |
| Szerokość opakowania | 10 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,3 g |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 4,75 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 518,7 g |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 171,4 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Unikać uderzeń i wstrząsów., Nie narażać na działanie wilgoci. |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
KINGSTON FLASH 64GB USB-C 3.2 Gen1 DataTraveler 70
48,92 zł (39,77 zł netto)
13 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.