| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Układ | Pokrywka |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 67,3 mm |
| Wysokość produktu | 10,1 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| System operacyjny | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność | 256 GB |
| Głębokość opakowania | 10,9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,66 g |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 171,4 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 627,24 g |
| Ostrzeżenia | Unikać uderzeń i wstrząsów., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Nie narażać na działanie wilgoci. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
KINGSTON FLASH 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (B+P)
135,09 zł (109,83 zł netto)
100 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.