| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Układ | Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 8,32 g |
| Wysokość produktu | 11,8 mm |
| Szerokość produktu | 19 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| System operacyjny | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 11 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 12,9 mm |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,63 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 441,65 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 110,5 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 121,9 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 193 mm |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
KINGSTON FLASH 128GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia S B+T
79,04 zł (64,26 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.