| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Stalowy |
| Układ | Inne |
| Szerokość produktu | 16,6 mm |
| Głębokość produktu | 29,9 mm |
| Waga produktu | 5 g |
| Wysokość produktu | 8,44 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| System operacyjny | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Prędkość odczytu z nośnika | 200 MB/s |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,05 g |
| Głębokość opakowania | 9,14 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 171,4 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 461,91 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Unikać uderzeń i wstrząsów. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
KINGSTON FLASH 128GB USB 3.2 DataTraveler microDuo 3C
142,40 zł (115,77 zł netto)
5 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.