| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Współczynnik TBW | 200 |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Losowy odczyt (4KB) | 75000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Prędkość zapisu nośnika | 480 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 70000 IOPS |
| Pobór mocy (zapis) | 2,61 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,17 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,24 W |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 85 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gigabyte GP-GSTFS31480GNTD urządzenie SSD 2.5″ 480 GB Serial ATA III
457,79 zł (372,19 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.