| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Kolor ramy | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor blatu | Czarny |
| Materiał ramy | Stal |
| Model | Prosty |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming |
| Ilość szuflad | 2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Typ ładowarki | Bezprzewodowy |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Moc rzeczywista | 10 W |
| Głębokość produktu | 1200 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Stojak na monitor | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hub USB | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących., Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana. |
| pkwiu | 31.09.11.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.