| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Profil SPD | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami., Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie. |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5
2619,95 zł (2130,04 zł netto)
8 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.