| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Grubość | 6 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Port USB | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Odporne na ścieranie | Tak |
| Rozmiar | XL |
| Materiały | Pianka |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Ilość sztuk | 1 |
Fnatic DASH2 MAX Podkładka dla graczy Pomarańczowy
213,40 zł (173,50 zł netto)
26 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.