| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny, Niebieski |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Materiały | Neopren |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1″ czarno-niebieskie 2F1X4AA
86,22 zł (70,10 zł netto)
3 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.