| Kolor produktu | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie | Studio |
| Źródło zasilania | USB |
| Zasilanie | 5V |
| Pasmo przenoszenia | 160 – 20000 Hz |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| AirPlay | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Materiał obudowy | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Impedancja | 4 Ω |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Typ głośnika satelitarnego | 2-drożny |
| Zakres częstotliwości | 20 – 20 Hz |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.1 USB LED RAINBOW SOPRANO EGS107
69,84 zł (56,78 zł netto)
4 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.