| Długość przewodu | 1,2 m |
|---|---|
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Zakres częstotliwości | 160 – 20000 Hz |
| Impedancja | 4 Ω |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Zastosowanie | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
ESPERANZA GŁOŚNIKI 2.0 USB LED RAINBOW NORTEC EGS106
61,36 zł (49,89 zł netto)
5 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.