| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Anti-ghosting | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Odłączany przewód | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Kabel zwijany | Nie |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 335 x 110 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 627 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Układ klawiatury | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość klawiszy | 67 |
| Hub USB | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Typ klawiatury | |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Programowalne hotkeys | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy | Nie |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Rodzaj przełącznika | Gateron Blue |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
Ducky One 3 Aura White SF klawiatura Gaming USB QWERTY Amerykański międzynarodowy Biały
655,60 zł (533,01 zł netto)
16 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.