| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zastosowanie | PC |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zakres częstotliwości | 90 – 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Położenie głośnika | Satelitarny |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego., Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym., Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
DEFENDER GLOSNIKI PC J4 2.0 6W LED USB CZARNE 65964
59,92 zł (48,72 zł netto)
4 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.