| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Materiał obudowy | |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Waga produktu | 820 g |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Radio FM | Tak |
| Pasmo FM | 87,5 – 108 MHz |
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Szerokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 221 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Instrukcja | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 – 20000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Przechowywać z dala od dzieci., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.