| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
Crucial Pamięć DDR4 SODIMM 32GB/3200 (1*32GB) CL22
1192,11 zł (969,20 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.