| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zasilanie USB | Nie |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Zużycie energii | 1,2 mA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga myszy | 115 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 116 x 64,7 x 37,7 mm |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 462,2 x 165,8 x 34,1 mm |
| Waga klawiatury | 925 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 60 °C |
| Głębokość opakowania | 186 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,36 kg |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga odbiornika | 3 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 19 x 14,5 x 6,5 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ baterii myszy | AA |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Układ | Oburęczny |
| Certyfikaty | CE<BR>UKCA<BR>FCC<BR>cULus<BR>Blauer Engel<BR>VDE-GS |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Układ klawiatury | |
| Zastosowanie | Biuro |
| Ilość klawiszy | 115 |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Rodzaj przełącznika | Cherry SX |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Ilość hotkeys | 10 |
| Hot keys | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia., Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów., Chroń przed wilgocią. |
CHERRY Stream Desktop klawiatura Dołączona myszka Biuro RF Wireless QWERTZ Niemiecki Biały
349,63 zł (284,25 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.