| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium®, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5400 MHz, 5600 MHz, 5000 MHz, 6000 MHz, 5800 MHz, 4800 MHz, 6200 MHz, 5200 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 6200 MHz |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 5, 0, 10, 1 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania., Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
ASUS PRO B760M-C-CSM Intel B760 LGA 1700 micro ATX
621,78 zł (505,51 zł netto)
12 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.