| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 30 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 177 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 457 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,05 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,97 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 78,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,6 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,26 kg |
| Głębokość opakowania | 161 mm |
| Przewody | HDMI, DisplayPort, Prąd przemienny |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,3 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 – 280 Hz |
| Przekątna ekranu | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 320 kHz |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 125,7% |
| Gęstość pikseli | 81,59 ppi |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -3 – 21° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Licznik FPS | Tak |
| Kontrola cieni | Tak |
| Pokrętło | Tak |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
777,16 zł (631,84 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.