| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Obudowa dysku M.2 |
| Materiał obudowy | ABS, Metal |
| Wysokość produktu | 13,1 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Szerokość produktu | 32,4 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows Vista, Windows XP, Windows 8, Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Przewody | USB Type-C – USB Type-C/USB Type-A |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, NVMe, SATA III |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230, 2242, 2260, 2280 |
| Połączenie USB | Tak |
| Ostrzeżenia | Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą., Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła., Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
UNITEK OBUDOWA DYSKU M.2 NVME/SATA 10 GBPS, S1230A
150,00 zł (121,95 zł netto)
7 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.