| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kompatybilność | DCPT300, DCPT500W, DCPT700W, MFCT800W, DCPT510W, DCPT710W, MFCT810W, MFCT910DW |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 5000 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kod OEM | BT5000M |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 107 g |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 225,6 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 96 szt. |
| Wysokość brutto palety | 12,8 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska, GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów., Unikać kontaktu ze skórą i oczami., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| pkwiu | 20.59.30.0 |
Tusz Brother czerwony BT5000M=BT-5000M, 5000 str.
56,58 zł (46,00 zł netto)
25 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.