| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Typ obudowy | Plecak |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny, Szary |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Waga produktu | 510 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Torba HP Renew Travel 15,6″ Laptop Bag grafitowa 2Z8A4AA
153,75 zł (125,00 zł netto)
1 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.