| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Materiały | Pianka, Poliester, Polietylen |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Torba HP Prelude Laptop Bag do notebooka 17,3″ szara 34Y64AA
111,29 zł (90,48 zł netto)
7 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.