| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 6500 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Waga produktu | 33 g |
| Szerokość produktu | 24,6 mm |
| Wysokość produktu | 10,8 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Napięcie operacyjne | 3.3 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 85 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
SSD Silicon Power XS75 4TB M.2 Gen4 NVMe 7000/6500 MB/s with Heatsink (SP04KGBP44XS75S5)
2300,10 zł (1870,00 zł netto)
2 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.