| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB |
| Podkładka tłumiąca | A1 |
| Typ pamięci RAM | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 140 MB/s |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Kolor produktu | Szary, Czerwony |
| Głębokość produktu | 1,02 mm |
| Wysokość produktu | 10,9 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
SANDISK ULTRA microSDXC 64GB 140MB/s + SD ADAPTER
127,31 zł (103,50 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.