| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny, Odporny na kurz |
| Materiał obudowy | Guma |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 98 g |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika., Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią., Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.