| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Materiały | Pianka |
| Odporne na ścieranie | Tak |
| Port USB | Nie |
| Rozmiar | L |
| Ilość sztuk | 1 |
| pkwiu | 22.19.73.0 |
Podkładka pod mysz dla graczy Fnatic DASH2 MAX – rozmiar L
236,60 zł (192,36 zł netto)
15 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.