| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3000 MHz, 2933 MHz, 2133 MHz, 2800 MHz, 2400 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 203 mm |
| Szerokość produktu | 234 mm |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Waga produktu | 842 g |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.