| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Procesor | Intel® Pentium®, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz, 4800 MHz, 3466 MHz, 3400 MHz, 4600 MHz, 3733 MHz, 3000 MHz, 5000 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 2800 MHz, 3333 MHz, 4400 MHz, 2133 MHz, 3600 MHz, 2400 MHz, 4000 MHz, 5333 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Poziomy RAID | 0, 5, 1, 10 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Waga produktu | 819 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.