| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Materiały | Pianka, Poliester |
| Główny kolor produktu | Szary, Czarny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Segment HP | Dom |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 380 x 257 x 260 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Objętość | 16 l |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6″ czarny 9W0Z7AA
118,50 zł (96,34 zł netto)
17 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.