| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Ilość | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Liczba przycisków | 6 |
| Podświetlenie | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Liczba programowalnych przycisków (makro) | 5 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.