| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows XP, Windows Vista |
| Ilość | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba przycisków | 4 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.