| Układ | Oburęczny |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 8, Windows XP, Windows 7 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Zasięg transmisji RF | 10 m |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
NATEC MYSZ BEZPRZEWODOWA TOUCAN BLUE-WHITE 1600DPI NMY-1651
34,90 zł (28,37 zł netto)
1 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.