| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 1,85 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,6 mm |
| Waga odbiornika | 2 g, 1,84 cm |
| Szerokość produktu | 84,3 mm |
| Głębokość produktu | 124,9 mm |
| Waga produktu | 141 g |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pojemność opakowania | 1445,5 cm³ |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 333,6 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ odbiornika | Unifying receiver |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Funkcje przycisków | Powrót (akcja), Przedni, Przełącznik DPI |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Rozdzielczość ruchu | 8000 DPI |
| Liczba przycisków | 7 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Liczba kółek przewijania myszy | 2 |
| Pracuje na każdej powierzchni | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.