| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Oburęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Szerokość opakowania | 41,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 121,2 g |
| Wysokość opakowania | 132,7 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Długość kabla | 1,8 m |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.