| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Certyfikaty | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymagany montaż | Nie |
| Zamek | Tak |
| Kąt otwierania drzwi | 220° |
| Model | Szafa wisząca |
| Relingi | Tak |
| Materiały | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość montażu (max) | 14,3 cm |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Lanberg WAF1-5203-04-00B stojak 4U Szafa wisząca Czarny
367,33 zł (298,64 zł netto)
5 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.